Aktualności

Promocja karnawałowa!

Karnawał w pełni! Imprezy, studniówki, bale… która z nas nie chce błyszczeć w takich okolicznościach..? W naszym salonie oprócz uczesania, proponujemy Wam makijaż oraz stylizację paznokci. Te z Was, które w naszym salonie w czasie karnawału skorzystają z trzech usług (uczesanie, makijaż, paznokcie) mogą liczyć na 15% zniżki natomiast w przypadku dwóch dowolnych usług na 10%. Zachęcamy gorąco do korzystania z naszych usług. Każda kobiet przed ważnym wieczorem powinna poczuć się pięknie i wyjątkowo.
Uwaga promocja obowiązuje tylko na czas karnawału!

Pielęgnacja włosów kuracją L’Oreal PRO FIBER RECTIFY

L’Oreal PRO FIBER RECTIFY to linia stworzona szczególnie dla włosów przesuszonych, matowych i często farbowanych. Ten innowacyjny zabieg pozwala na poprawę kondycji włosa z uwzględnieniem poziomu jego uwrażliwienia. wykonywana w salonie 15-minutowa unikalna usługa PRO FIBER będzie dopasowana do Twoich potrzeb.Usługa ta polega na zastosowaniu Czytaj dalej

bony podarunkowe

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla naszych klientów bony podarunkowe*, które w zależności od zasobności portfela mogą opiewać na dowolnie wybraną kwotę przez klienta. Bony można nabyć w recepcji naszego salonu przy Al. Kościuszki 25, serdecznie polecamy!

*na podstawie bonu można skorzystać z dowolnej usługi fryzjersko-kosmetycznej

L’Oréal HOMME

L’Oréal Professionnel odpowiadając na te potrzeby wprowadza kompleksową gamę produktów i usług wyłącznie dla mężczyzn. Stylizacja, pielęgnacja i usługa tuszowania siwych włosów zapewniająca naturalny efekt.

COVER 5′

koloryzacja dla mężczyzn
żel bez amoniaku,
w ciągu 5 minut tuszuje siwe włosy w sposób naturalny

Pro-Keratin Refill

to nowa kuracja odbudowująca włosy. Wypełnia je pro-keratyną aby zrównoważyć utratę naturalnego budulca.

STEAMPOD

Kreatynowa regeneracja ze stylizacją. Moc pary & pro kreatyny dla ultra pielęgnacyjnej stylizacji. Spektakularny efekt wygładzenia i intensywnej pielęgnacji.

L’Oréal LONDON Addixion

to linia do kreatywnej stylizacji włosów dzięki której stworzysz awangardową fryzurę w stylu „London Look”. Kremowy wosk rzeźbiący Bouncy Wax, mus nadający objętość Bubbles Soufflé, teksturyzujący wosk w sprayu Sprax Delight. Dostępne w salonie od 49 zł.