salon

Firma Gawrońscy od wielu lat dba o Państwa włosy.
Dokładamy wszelkich starań, by być na bieżąco z aktualną modą we fryzjerstwie. Wciąż rozwijamy się zawodowo, uczestniczymy w licznych pokazach, szkoleniach krajowych i zagranicznych. Nasz Salon należy do grupy Salonów Expert L’Oreal Professionnel. Tytuł ten otrzymują salony, które gwarantują najwyższy poziom wykonywanych usług. Oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich (strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, indywidualnie dobraną kurację pielęgnacyjną, przedłużanie i zagęszczanie włosów), oraz usługi kosmetyczne (makijaż, manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, henna, przedłużanie rzęs, depilacja woskiem, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy).

Pracujemy na najlepszych i sprawdzonych produktach. Innowacyjna technologia używanych przez nas kosmetyków, w połączeniu z profesjonalną wiedzą pozwala nam na tworzenie wyjątkowych fryzur.

Odpowiednią stylizacją włosów i makijażem kreujemy wizerunek dobrany indywidualnie do typu urody, temperamentu i stylu bycia.Poprzez sprzedaż kosmetyków do stosowania w domu gwarantujemy przedłużenie efektu uzyskanego w salonie.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług!